Uwaga

Pojawiają się informacje o tym, że na terenie gminy działają osoby, które powołując się na Urząd Gminy Chełm, pomagają otrzymać dofinansowania z programu "Czyste Powietrze". Liczą na wpłaty zaliczek i podają błędne informacje o możliwości dofinansowania.

Informacja

Gmina Chełm w obecnym stanie nie spotyka się z mieszkańcami w domach chyba, że jest taka prośba od samego mieszkańca w sprawie pomocy z otrzymaniem dofinansowania z programu "Czyste Powietrze".

Prosimy o dokładne sprawdzanie firm, które oferują pomoc z otrzymaniem dofinansowania, szczególnie przy zawieraniu umów.

Obecnie Gmina Chełm zaprasza na spotkanie poświęcone programowi "Czyste Powietrze" w budynku urzędu dnia 19 marca 2024 roku.

Więcej informacji pod linkiem (https://gminachelm.pl/aktualnosci/ogloszenia/spotkanie-w-ramach-programu-czyste-powietrze).