Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Gmina Chełm informuje o możliwości wzięcia udziału w projekcie pod pn. ,,Odnawialne źródła energii na terenie Gminy Chełm – projekt 1” dotyczącym montażu kolektora słonecznego zestaw 2 panele słoneczne oraz zbiornik na wodę 200l.

Koszt ze strony mieszkańca 4 990,00 zł.

Podania będą przyjmowane do wyczerpania wolnych instalacji w ww. projekcie, decyduje kolejność zgłoszeń.

ramka.jpeg

Projekt pn. „Odnawialne źródła energii na terenie Gminy Chełm – projekt 1” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.