Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W poniedziałek 4 października w Urzędzie Gminy Chełm odbyła się transmitowana online konferencja prasowa związana z ewentualnym włączeniem części Gminy Chełm w granice administracyjne Miasta Chełm. W konferencji na zaproszenie Wójta Wiesława Kociuby uczestniczyli:  Senator Prof. Józef Zając, Senator Jacek Bury, Anna Mirzwa - Dyrektor Biura Poselskiego Krzysztofa Grabczuka, Radna Sejmiku Województwa Lubelskiego Ewa Jaszczuk, w-ce starosta Powiatu chełmskiego Jerzy Kwiatkowski (online), Katarzyna Lewandowska - mieszkanka Gminy Chełm - inicjatorka społecznego ruchu sprzeciwu, wójt Gminy Chełm Wiesław Kociuba, z-ca wójta Lucjan Piotrowski, przewodniczący Rady Gminy Chełm Artur Kubacki, sekretarz Gminy Paweł Ciechan, skarbnik Małgorzata Bukowska-Witos, Zygmunt Gardziński kierownik Działu Współpracy z Zagranicą.

Po konferencji w sali obrad miało miejsce spotkanie z mieszkańcami, którzy licznie pojawili się pod Urzędem Gminy. Materiał filmowy z konferencji i spotkania znajdziecie Państwo na kanale YouTube. W konferencji uczestniczyli przedstawiciele lokalnych i regionalnych mediów.

https://www.youtube.com/watch?v=FDxPWFkKy3E

https://www.youtube.com/watch?v=2gocqFoA0DA

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.