Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Zapraszamy na 24 edycję  Nadbużańskiego Święta Pszczoły.


W programie:

9:00 – Msza św. w kościele pw. Maksymiliana Marii Kolbe w Okszowie


10:30 – Otwarcie, odznaczenia pszczelarzy, przemówienia

12:30 – Występy zespołów artystycznych, rozstrzygnięcie konkursów.

Wydarzenie zostanie zorganizowane na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Okszowie.

psc

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.