Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Starosta Chełmski Piotr Deniszczuk

Wójt Gminy Chełm Wiesław Kociuba

Burmistrz Rejowca Tadeusz Górski

Wicestarosta Jerzy Kwiatkowski

mają zaszczyt zaprosić na

Uroczyste otwarcie

drogi powiatowej na odcinku Żółtańce – Wereszcze Duże,
29 kwietnia 2023 r., o godz. 15:00. 

(obok świetlicy w Żółtańcach 44 B.)

plakat droga otwarcie

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.