Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Program Moja Woda prowadzony jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Nabór wniosków rozpoczął się 03.08.2023 r.

Informacje związane z programem można znaleźć na stronie: https://www.wfos.lublin.pl/moja-woda-pl.html lub pod nr tel. 081 561 21 57.

Adres biura programu: Al. Kraśnicka 31, pok. 302, 20-718 Lublin.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.