Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W środę 13 października Rada Gminy Chełm podjęła uchwałę w sprawie zasad i trybu przeprowadzenia konsultacji społecznych na terenie Gminy Chełm w przedmiocie zmiany granic pomiędzy miastem Chełm i gminą Chełm, polegającej na wyłączeniu z gminy Chełm obszarów obrębów ewidencyjnych: Koza-Gotówka, Nowiny, Okszów, Okszów-Kolonia, Pokrówka, Srebrzyszcze i Żółtańce-Kolonia, części obszarów obrębów ewidencyjnych: Weremowice, Żółtańce i Depułtycze Królewskie i włączeniu ich do miasta Chełm.

Konsultacje przeprowadzone zostaną w okresie od 03 listopada 2021 r. do 07 listopada 2021 r. w formie ankiet konsultacyjnych skierowanych do mieszkańców Gminy Chełm. Formularz ankiety konsultacyjnej zostanie:

  1. opublikowany na stronie internetowej Gminy Chełm;
  2. opublikowany w Biuletynie Informacji Publicznej;
  3. wyłożony u Sołtysów we wszystkich sołectwach Gminy Chełm;
  4. wyłożony w Urzędzie Gminy Chełm;
  5. udostępniony w punktach konsultacyjnych.

Formularz ankiety konsultacyjnej można będzie wypełnić i złożyć, w okresie trwania konsultacji:

  1. w punkcie konsultacyjnym;
  2. u Sołtysa;
  3. w Urzędzie Gminy Chełm.

Uprawnionymi do udziału w konsultacjach są osoby posiadające czynne prawo wyborcze, zamieszkałe na terenie Gminy Chełm.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.