Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W poniedziałek 25 marca w siedzibie Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, Wójt Wiesław Kociuba wraz ze Skarbnikiem Gminy Chełm Małgorzatą Bukowską – Witos podpisali umowę na utworzenie 54 miejsc w żłobku na terenie Gminy Chełm.

Umowa w ramach programu „Maluch+” opiewa na kwotę niemal 2,2 mln złotych.  Realizacja zadania w znaczący sposób poprawi funkcjonowanie rodzin z małymi dziećmi.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.