W Urzędzie Gminy Chełm w Pokrówce podpisano umowę na realizację dwóch odcinków dróg wojewódzkich. Umowę podpisali Dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich z wykonawcami.

Dla mieszkańców Gminy Chełm, to długo oczekiwany i wielokrotnie zgłaszany, remont odcinka drogi wojewódzkiej nr 843 (trasa Chełm – Zamość), m.in. ulica Gminna w Pokrówce w kierunku Depułtycz (do Centrum Studiów Inzynierskich PANS), którą zrealizuje firma Pref-Bet . Wyremontowany zostanie ponad 5 km odcinek. Rozpoczęcie inwestycji drogowej o wartości 3 759 072,83 zł nastąpi już niebawem.