Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Centrum Projektów Polska Cyfrowa potwierdza, że jedna z firm realizujących inwestycje związane z budową światłowodów zrezygnowała z grantu.  Fiberhost miał realizować inwestycje także na terenie Gminy Chełm. Z informacji jakie dzisiaj uzyskaliśmy (20.03.2024) w maju zostanie ogłoszony kolejny konkurs na realizację inwestycji.

Nadal można zgłaszać zapotrzebowanie na przyłączenie do sieci światłowodowej. Zgłoszeń należy dokonywać pod adresem: www.internet.gov.pl

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.