Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W niedzielę 22 maja na torze w Żółtańcach odbyły się zawody Super Enduro Polska I Runda Chełm. Miłośnicy wyścigów w trudnym terenie stanęli do zmagań w kilku kategoriach. Tor jak co roku przygotowany był na najwyższym poziomie. Przez kilka godzin w powietrzu unosił się zapach rywalizacji i spalonej benzyny z wyczynowych maszyn.

Dziękujemy za atmosferę rywalizacji zawodnikom, a mieszkańcom za gorące kibicowanie, mimo wietrznej pogody.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.