Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W związku z Zarządzeniem Wójta Gminy Chełm zmianie ulegają godziny pracy Urzędu Gminy Chełm. Zgodnie z zarządzeniem Urząd Gminy Chełm będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30. Zmiany będą obowiązywać od dnia 1 maja 2023 r.

Pobierz treść zarządzenia

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.