Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W niedzielę 3 października na torze motocross w Żółtańcach odbył się kolejny wyścig w ramach Motocykle Lublin Enduro Race - III Runda. Na starcie stanęło ponad 60 zawodników w 5 kategoriach motocyklowych i dwóch quad. Trasa zawodów była bardzo zróżnicowana: tor motocross, klasyczne Enduro oraz elementy super Enduro, co sprawiło że trasa przypominała crosscountry. Zawodnicy mimo niełatwego toru stanęli na wysokości zadania.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.