Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W sobotę, 8 lipca, odbył się Charytatywny Zlot Chełm Klasycznie i Automobilklub Chełmski dla Julki. Na imprezie pojawiło się ponad siedemdziesiąt samochodów zabytkowych, egzotycznych i tuningowych z całego województwa.  Impreza rozpoczęła się na chełmskim deptaku, gdzie liczna publiczność mogła podziwiać wypielęgnowane i wychuchane auta będące przedmiotem dumy ich właścicieli. Były to samochody klasyczne, egzotyczne i tuningowe. Po godz. 17:30 uczestnicy w kolumnie przejechali nad Zalew Żółtańce, gdzie odbyły konkursy i prezentacje aut. Dla dzieci były do dyspozycji dmuchańce i możliwość dowolnego pomalowania poloneza. Starsi mogli postrzelać oraz sprawdzić się w roli strongmana. Dla Julki, która choruje na białaczkę zebrano prawie 2000 zł.  Organizatorzy gorąco dziękują sponsorom i partnerom tego wydarzenia, którymi byli: Gmina Chełm, Skład Opału Pawła Świątka w Janowie, Wypożyczalnia Samochodów Hit, Agencja Reklamy Metro, SUNgraf oraz Chełmski Park Wodny. Zlot w zgodnej opinii należy uznać za udany i organizatorzy planują już kolejną imprezę, która odbędzie się 26 sierpnia. Informacje na Facebooku Automobilklubu Chełmskiego.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.