Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Centrum Bibliotek i Kultury Gminy Chełm w Okszowie oraz Wydział Promocji, Kultury i Sportu Gminy Chełm zapraszają do udziału w I OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE POETYCKIM im. Pauliny Hołyszowej  „Ziemia moich wierszy” edycja 2022. Konkurs adresowany jest do twórców niezrzeszonych w literackich związkach twórczych i przeprowadzony zostanie w dwóch kategoriach: kat. I – od 13 do 18 lat /włącznie/; kat. II - powyżej 18 lat. Warunkiem udziału jest nadesłanie trzech niepublikowanych prac do 3 czerwca 2022 r. Szczegóły w Regulaminie poniżej.

Plakat Konkurs Poetycki2

REGULAMIN_HOŁYSZOWA.pdf

KARTA ZGŁOSZENIA -KONKURS

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.