Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

23 czerwca odbyła się jedna z najważniejszych sesji Rady Gminy Chełm. Radni wysłuchali Raportu o stanie Gminy za 2022 rok, jak również podjęli uchwały w sprawie udzielenia Wójtowi wotum zaufania, w głosowaniu uczestniczyło 15 radnych, uchwałę podjęto jednogłośnie.

Po udzieleniu wójtowi wotum zaufania, radni wysłuchali  sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Chełm za 2022 rok wraz ze sprawozdaniem finansowym. Po wysłuchaniu podjęto uchwały w sprawie: rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem Wójta Gminy Chełm z wykonania budżetu za 2022 rok (w głosowaniu uczestniczyło 14 radnych, za głosowało - 14) oraz uchwały w sprawie udzielenia absolutorium Wójtowi Gminy Chełm z tytułu wykonania budżetu za 2022 rok, w głosowaniu uczestniczyło 15 radnych – uchwałę podjęto jednogłośnie.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.