Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Na podstawie zarządzenia Wójta Gminy Chełm z dnia 4 kwietnia 2023 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami Sołectw Gminy Chełm w przedmiocie projektu Statutu Sołectwa w dniach od 24 do 26 kwietnia 2023 r. odbyły się konsultacje społeczne w 41 Sołectwach Gminy. Konsultacje zostały przeprowadzone w wyznaczonych 23 punktach konsultacyjnych.

Spośród 11927 mieszkańców uprawnionych do konsultacji, udział w nich wzięło 475 osób, co stanowi 3,98% uprawnionych do konsultacji.

Liczba ankiet konsultacyjnych ważnych to 433, co stanowi 91,15% w odniesieniu do liczby osób, które wzięły udział w konsultacjach, w tym:

- pozytywną opinię wyraziło 429 osób, co stanowi 3,59% w odniesieniu do liczby osób uprawnionych do konsultacji,

- negatywną opinię wyraziły 4 osoby, co stanowi 0,03% w odniesieniu do liczby osób uprawnionych do konsultacji.

Liczba ankiet konsultacyjnych nieważnych wyniosła 42, co stanowi 8,84% w odniesieniu do liczby osób, które wzięły udział w konsultacjach.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.