Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W czwartek 27 października w Depułtyczach Królewskich wójt Gminy Chełm Wiesław Kociuba wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Chełm Arturem Kubackim i z-ca Lucjanem Piotrowskim uczestniczył w oficjalnym otwarciu hali produkcyjnej firmy Aza-Tech. To kolejna już firma na terenie Gminy Chełm opierająca się o nowoczesne technologie,

międzynarodowy zasięg i innowacyjność. Jak podkreślał w czasie otwarcia wójt Kociuba – każda nowa firma na terenie gminy to korzyść dla regionu, w szczególności jeżeli jest to tak nowoczesna i innowacyjna gałąź przemysłu.

Aza-Tech Spółka z o.o. jest firmą która powstała w 2014 roku i od początku swojego istnienia bazowała na wiedzy i doświadczeniu zarówno o charakterze przemysłowym jak również akademickim. Wykorzystywanie najnowszych rozwiązań technologicznych, dbałość o jakość produkcji oraz terminowość realizacji zamówień stanowi dla firmy podstawę współpracy z kontrahentami w całej Europie. W chwili obecnej w Depułtyczach Królewskich produkowane są obrabiarki trójosiowe, elementy linii produkcyjnych do gięcia na gorąco, prototypy części maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją kontrahenta; kompleksowe projekty prototypów w oparciu o wymagane parametry określone przez kontrahenta w tym obliczenia wytrzymałościowe MES.

Aza-Tech, a zwłaszcza nowa hala produkcyjna w Depułtyczach Królewskich to nie tylko nowoczesne obrabiarki CNC, to również rozwiązania proekologiczne, ponieważ na dachu hali zamontowano instalację fotowoltaiczną, co wpisuje się  we wspierane przez samorząd działania w ramach OZE.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.