Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W niedzielę, 8 maja, odbyło się uroczyste otwarcie świetlico-remizy w Zarzeczu, która ze względu na obostrzenia związane z pandemią nie mogła być wcześniej oficjalnie otwarta.

Uroczystość była również związana z świętem strażaków oraz otrzymaniem nowego samochodu pożarniczego przez OSP Zarzecze. Na początku zabrał głos Wiesław Kociuba wójt Gminy Chełm, następnie Artur Kubacki przewodniczący Rady Gminy Chełm, Aleksander Kowalczyk radny Gminy Chełm, mł. Bryg. Artur Rutkowski Komendant Miejski PSP w Chełmie oraz dh. Marcin Sobczuk naczelnik OSP w Zarzeczu. W uroczystym przecięciu wstęgi  wzięli również udział Lucjan Piotrowski zastępca wójta, Zenon Olszewski sołtys Zarzecza oraz Weronika Sobczuk. Świetlico-remiza oraz samochód dla OSP zostały poświęcone przez ks. Mirosława Praduna proboszcza parafii św. Rocha w Czułczycach. W części artystycznej, koncercie,  wystąpił Zespół I TO I WO z Żółtaniec, laureat tegorocznego XI Powiatowego Festiwalu Piosenki Strażackiej w Okopach. Na zakończenie gospodarze zaprosili wszystkich przybyłych na majówkowy poczęstunek

.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.