Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

26 sierpnia w Ranczu Budrysa odbyła się uroczystość wręczenia Medali za długoletnie pożycie małżeńskie, nadanych przez Prezydenta RP. Po okolicznościowych wystąpieniach nastapiło uroczyste wręczanie medali, listów gratulacyjnych i kwiatów, w którym bezpośrednio uczestniczyli Wiesław Kociuba wójt Gminy Chełm, Artur Kubacki przewodniczący Rady Gminy Chełm, Lucjan Piotrowski zastępca wójta gminy, Małgorzata Bukowska-Witos skarbnik gminy oraz ks. Marek Żyszkiewicz proboszcz parafii w Podgórzu. Medale otrzymali Marianna i Zenon Bejda, Barbara i Dyonizy Betiuk, Danuta i Marian Ćwikła, Jadwiga i Leszek Franczuk, Halina i Wiesław Guzowski, Zdzisława i Dominik Horoszkiewicz, Stanisława i Edward Hurko, Zofia i Waldemar Juziuk, Teresa i Wiesław Kaczmarczyk, Halina i Ryszard Kapica, Irena i Jerzy Kiełek, Leonarda i Stanisław Korkosz, Barbara i Stanisław Lewiński, Jadwiga i Wincenty Łokiński, Elżbieta i Ryszard Miazio, Zofia i Henryk Moskwa, Barbara i Ryszard Nazaruk, Irena i Marian Oleszczuk, Teresa i Tadeusz Padziński, Lena i Stanisław Pałka, Anna i Leszek Tymejczuk, Halina i Jan Wasilewski, Irena i Andrzej Wójtowicz. W części artystycznej uroczystości wystąpił zespół Mada Bis z Wojsławic. na koniec był również jubileuszowy tort.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.